Jooksmine 21.04.2017

Eesti krossijooksu meistritiitli võitsid Kelly Nevolihhin ja Allar Lamp

Täna Elvas peetud Eesti meistrivõistlustel murdmaajooksus said meistrikullad kaela Kelly Nevolihhin ja Allar Lamp.  Kelly Nevolihhin (KJK Vike) vahetas mulluse hõbeda tänavu säravama medali vastu lõpetades 4km distantsi tulemusega 14.48.  Kaks sekundit hiljem finišeeris Birgit Pihelgas (14.50), kellele omakorda kolme sekundiga kaotas Olga Andrejeva (Sparta, 14.53). Neljandaks tuli eeskätt triatloniga tegelev Katrin Zaitseva (Tartu SS Kalev, 15.07).

13 Alla Kedrova Audentese SK 18.09,0

Meestest pälvis Eesti meistri tiitli Allar Lamp (TÜ ASK, 12.09).  Hõbemedaliga pärjati Olavi Allase’t (KJK Järvala, 12.11). Pronksile tuli Raido Mitt.

20 Siim Kambek Kurtide SL 14.07,0

M18-19 vanuseklassis tuli Eesti meistriks Leonid Latsepov (Nõmme KJK), N18-19 vanuseklassis Eleri Etverk (KJK Vike), M16-18 vanuseklassis Sander Jesin (KJK Vike), N16-17 vanuseklassis Lisette Ploomipuu (SK Lindon), M14-15 vanuseklassis Kristian Otlot (UP Sport), N14-15 vanuseklassis Christelle Vall (Audentes), M12-13 vanuseklassis Dan Smeljov (SK Maret-Sport) ning N12-13 vanuseklassis Anastassia Bogatõrjova (SK Mitš).