Jooksmine 13.10.2017
Janek Oblikas

Kaur Kivistik võitis nädala jooksul juba kolmanda jooksuvõistluse

Eesti parim takistusjooksja Kaur Kivistik võitis täna Võrumaa Pikamaajooksusarja kuuluva Munamäe-Võru maastikujooksu – tegemist oli juba kolmanda võiduga vaid ühe nädala sees.  Tänane võit tuli kümnesekundilise eduga Timo Silla ees, mis 14,3km pikkuse distantsi juures vaid mõnekümnemeetrist edumaad tähendas.

Nädalapäevad tagasi võitis Kivistik Tartu Linnamaratoni 21,1km pikkuse distantsi, mõni päev tagasi Tartu Õhtujooksu 7km võistlusmaa, tänane võit oli niisiis selles seerias juba kolmas.

Kivistiku tulemuseks märgiti 45.54, Sild lõpetas ajaga 46.04.  Kaks esimest jooksid järgmiste ees sisse päris soliidse edumaa – Mart Andresson lõpetas kolmandana tulemusega 49.23.

Naistest oli kiireim Tatjana Mannima (58.10).  Teiseks tuli Laura Joonas Orienteerumisklubist Võru (1.01.15) ning kolmandana lõpetas Inga Siegert (1.01.34).

Kokku lõpetas 14,3km pikkuse põhidistantsi 228 jooksjat, 4km rajal oli 148 osavõtjat.

Munamäe-Võru pika distantsi tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ja 4km tulemusi siit.