Jooksmine 25.06.2016

Kõva Mehe Jooksul kordas mullust võitu Sander Vaher

Täna kesksuvise palavusega toimunud Kõva Mehe Jooksu võitis taas kord rohkem orienteerujana tuntud Sander Vaher. Vaheri edumaa järgmiste jooksjate ees oli muljetavaldav – teisena lõpetanud Joosep Tammemäed edastas ta enam kui pooleteise minutiga, lõpuajad vastavalt 46.51 ja 48.30. Kolmandana finišeeris Veiko Sulev, kes sai viimasena aja alla 50 minuti (48.47).

Neljas olnud Sergei Rjabõškini lõpuaeg oli juba 50.58. Viiendana lõpetanud Karl Erik Rabakukk kaotas võitjale enam kui viie minutiga (52.02) ning edestas kuuendaks jäänud Johan Talihärmi kümne sekundiga (52.11).

Naistest oli täna kiireim Liis Grete Arri (1.00.59), kes edestas Anne Ly Palmi vaid kümne sekundiga (1.01.08). Kolmas oli Minna Kuslap (1.02.15).

Kokku lõpetas 10km pikkuse rohkete takistustega raja 639 jooksjat, mis on mulluse osavõtjate arvuga võrreldes märkimisväärne kasv.

Võistkondlikult oli kiireim Seiklushundi (Joosep Tammemäe, Arvi Anton, Kaupo Tammemäe) tiim, kes edestasid teisena lõpetanud Sparta meeskonda (Sergei Rjabõškin, Ats Sõnajalg, Erkki Hummal ja Priit Kajari) ligi kolme minutiga. Kolmas oli Porgandi meeskond (Karl Erik Rabakukk, Johan Talihärm, Elari Soots).

Kõiki tänavuse Icebug Kõva Mehe jooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit, varasemate aastate tulemusi siit.

Kui olid täna Kõva Mehe Jooksul rajal, siis anna ka omapoolne hinnang võistluse kohta.