Jooksmine 14.04.2017

Margus Luhtoja võitis juba kolmanda Pääsküla raba maratoni 2017.a.

Täna toimus üldjärjekorras neljateistkümnes ning 2017.a. neljas Pääsküla raba maraton. Nagu tavaliselt – kui Pääsküla mändide vahelt ilmub osavõtutasu näpus Margus Luhtoja, on teistel jooksjatel võidu nimel konkureerimine oluliselt keerulisemaks muutunud. Tänane Pääsküla raba maraton läks sama stsenaariumi järgi – Margus Luhtoja võitis juba kolmanda Pääsküla maratoni sel aastal. Võidutulemus oli selgi korral napilt kolmest tunnist aeglasem, 3.01.08.

Margus võitis täna teisi jooksjaid vähemalt ühe ringiga ehk vähemalt 4,2 kilomeetriga.

Teise-kolmanda koha nimel käis pingeline võistlus viimase ringini. Esimesed üheksa ringi ehk 38km teisel kohal jooksnud Oliver Kalvi tempo kukkus viimastel kilomeetritel ning Peeter Hendrikson tõusis temast mööda teisele kohale. Hendriksoni tulemuseks 3.18.24 ning Kalvi 3.19.30.

Kuuendana finišeeris kiireim naisjooksja, Siiri Pilt lõpetas maratoni ajaga 3.38.47. Naistest oli teine Maret Müür (3.52.45) ja kolmas Ulvi Lond (4.27.36).

Tänase Pääsküla raba maratoni 42km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Poolmaratoni võitis Alan Joonatan Rebane tulemusega 1.30.25. Priit Roosnupp kaotas talle pea kolme minutiga (1.33.12), kolmandana lõpetas Kristjan Tulp (1.37.32).

Naistest olid poolmaratonis kolm kiireimat Katriin Ivanov (1.47.06), Kristel Tukk (1.48.13) ja Tuuli Saksa (2.11.00).

Kõiki Pääsküla raba maratoni 21km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.