Rattauudised 14.06.2017

Mihkel Räim võitis Filter Jüri Temposõidu, tempojooksu kiireimad Bert Tippi ja Klarika Kuusk

Jüris peetud Filter Temposõidu Karikasarja 4. etapi, 15 km pikkuse eraldistardi võitis Mihkel Räim. Israel Cycling Academy profiklubis leiba teeniv Räim, kes võitis hiljuti lõppenud Slovakkia velotuuril etapi, läbis distantsi ajaga 19.39,2, mis teeb keskmiseks kiiruseks 45,8 km/h.

Teise koha pälvis Filter Temposõidu Karikasarja üldliider Kert Martma (CFC Spordiklubi-Arctic Sport), kes kaotas Räimele 15 sekundit. Kolmandaks tulnud Raimo Kivioja jäi võitjast maha 31 sekundit.

Kiireimaks naiseks tõusis üldarvestuses 36. aja saanud Liisi Rist (21.44,8), kellele järgnesid Kelly Kalm (23.09,4) ja Krista Karing (23.24,3). Startis 267 rattasõpra, mis on pisut rohkem kui mai alguses samas kohas peetud avaetapil.

Üldarvestuses kindlustas liidrikohta Kert Martma, kes on kogunud 1468 punkti. Teist positsiooni hoiab Sander Kempi (CFC Spordiklubi-Arctic Sport) 1363 silmaga. Naistest suurendas edumaad Liisi Rist (1529 punkti), järgneb Krista Karing (1326).

Temposõidu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Rattavõistlusele järgnenud eraldistardist 5 km jooksudistantsil oli kiireim avaetapi võitnud Bert Tippi ajaga 16.17. Teine-kolmas koht kuulusid vastavalt laupäeval Narvas poolmaratoni läbinud Janar Juhkovile (17.19) ja Tauno Hangile (17.36). Naistest saavutas esikoha Klarika Kuusk (19.30) Merle Jeetsi (22.39) ja Cathy-Liis Suurkivi (23.01) ees. Startis 30 jooksjat.

Kokkuvõttes kindlustas liidrikohta kaks eelmist etappi võitnud Janar Juhkov (1518), naistest juhib jätkuvalt Kadri Possul (1413). Tempojooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit

Filter Temposõidu Karikasarja 5. etapp, kus on kavas 25 km paarissõit ja 5 km jooks, toimub 26. juulil Kiilis.