Uudised 11.10.2017
Autor
Mulgi Mutid

Mulgi Mutid Tartu Linnamaratonil

Uudise pilt

Heii, sõbrad! Kõigepealt me sooviksime tänada teid, kes te hääletasite meie poolt ja andsite meile niivõrd ägeda ja meeldejääva võimaluse ööbida suurepärases Hektor Disaini Hostelis Tartus ja joosta Tartu Linnamaratonil!

Lisaks veel saime auhinnaks Polar M200 pulsikella, millest tundsime väga puudust ning Eesti oma firma Honey Power-ite komplekti, mida on väga hea kasutada enne võistlusi või selle ajal turgutamiseks.

Klubi Tartu Maraton ja Marathon100 koostöös läbi viidava Linnamaratoni Challenge’i eesmärk on näidata, et liikumine võib olla ka lõbus ja meelelahutuslik tegevus, kui sellega ühendada erinevad väljakutsed.  Linnamaratoni Challenge’is osalevad tiimid lahendavad Tartu Jooksumaratoni ja Linnamaratoni vahelisel ajal erinevaid aktiivse liikumisega seotud ülesandeid ning kajastavad neid videote, fotode ja blogipostituste kujul.  Vaheetappide parimatele tiimidele, kes selguvad hääletuse tulemusel, on ette nähtud lahedad auhinnad projekti koostööpartneritelt. Hääletuse tulemusena selgusid ka need kolm tiimi, kes pääsesid kampaania viimasele vaatusele ehk Tartu Linnamaratonile. Käesolev postitus võtab kokku Tiimi Mulgi Mutid nädalavahetuse Tartu Linnamaratonil.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30