Uudised 26.10.2017
Autor

Pärnu Rannajooks tagasiside 2017

Uudise pilt

Pärnu Rannajooks võttis jooksukalendris sisse varem sealsele Kahe Staadioni jooksule kuulunud koha, distantsid küll mõnevõrra muutusid, kuid mullu avatud kena Rannastaadionit võistluse korraldamiseks mitte kasutada oleks ka patt.

Võistluse koondhindeks tuli jooksjate poolt antud hinnete alusel 8,70, korraldus skooris mõnevõrra kõrgemalt, 9,15 punkti vääriliselt.

Kõige kõrgemad hinded teenisid rada (9,22) ja stardi-finišiteenindus (9,19), mõnevõrra madalamalt hinnati joogi-teeninduspunkte (8,96). 

Küsimus – kas võistlus on väärt oma osavõtutasu – sai 7,85 silma. Küsimus auhindade-medalite kohta sai 6,52 punkti (sellele küsimusele oli võimalik ka vastamata jätta) ning põhjust pole vaja kaugelt otsida – Rannajooksul ju medaleid ei ole.

Foto: Laura Toomesoo

 

Jooksjate kommentaarid

Kahe Silla Klubi korraldatud üritused on suurepärased musternäidised, kuidas jooksvõistlusi peaks korraldama.

Kahe silla klubi on parim korraldustiim. Kõik on super ja ilma suutsid nad ka tellida super-super kauni Pärnu rannailma!

2silla klubi korraldus on alati kvaliteetne. Väga hea suunajate töö. Rada pole isikliku rekordi jooksmiseks, kui see kellegil mõtteis.

Aitähh teile!

Mis teil seal toimub - iga aastaga lähete järjest kehvemaks! Alustan algusest: võistluskeskuses väga vähe informatsiooni, kus miski asus, väga segane oli kõik; numbrite väljastamine eriti kitsas kohas, andis sealolevast massist läbi murda; stardikoridoride vahelindid hakati ära võtma 8 sekundit enne starti ja sellega jäädi hätta - miks nii viimasel hetkel???; start väga kitsas, oli palju trügimist ja vähe ruumi liikumiseks; muulide juures olev tagasipöörde peaks uuesti läbi mõtlema - see kitsas tee ei sobi enam sellisele massile korraga edasi-tagasi jooksmiseks; kas olete kindel, et see ehitis seal mere ääres kannatab sellist massi? Ohtlikuks ei muutu? :D; arvestades osavõtu tasu suurust, oleks võinud vähemalt medal ka anda - väga kallis jooks on. Järgmisel aastal kindlasti enam ei osale. Ainuke, mis seekord teid päästis oli imeilus ilm koos sügisvärvidega rajaga. :)

Lubatud segasaunas polnud mehi :)

Rannajooksu trump on hea saun!

Esimene tagasipööre kitsal kergliiklusteel ümber värvitud täpi asfaldil oli küll ämber. Ei mõista, mis sellist lollust tingis, tundus nagu viimasehetke vigadeparandus.

Kes küll mõtles välja need 180kraadised pöörded ühel kitsal rajal ja suundasid veel eraldamata? Miks peavad kõik rahvajooksud olema 10km, vägistatult totakaid juppe juurde liites? Enamasti rada väga lahe aga kaks tagasipöördekohta edasi-tagasi joostes... oh ja ah.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30