Uudised 13.03.2018
Autor
Andres Kalvik

Peter Sagan: ma ei hooli võitudest, show on tähtsam

Uudise pilt

Valitseva maailmameistri Peter Sagani (Bora-Hansgrohe) võimas esitus Tirreno-Adriatico velotuuri eilsel 6. etapil avaldas paljudele muljet. Grupifinišis Marcel Kitteli (Katjuša-Alpecin) järel saavutatud teine koht võis tunduda pettumusena, kuid Sagan polnud ise üldsegi löödud. Sagan takerdus 7,9 km enne lõppu kukkumisse ja pidi ratast vahetama, kuid suutis grupi kinni püüda ja lõpusirgel ka võidu nimel sõna sekka öelda.

"Mõnikord suudan asju teha, mõnikord mitte. Seekord oli mul samal ajal nii ebaõnne kui ka õnne. Loomulikult olnuks esikoht parem, kuid ma ei peagi kõige saama," arutles Sagan. "Kui fännid seda hindavad, siis olen väga õnnelik, et saan toetajatele seda pakkuda. See on tore! Ma ei hooli võitudest, show on tähtsam. Seekord sain teise koha, kuid olen rõõmus, et ei kukkunud ja jäin terveks. See on olulisem."

Sagan on saanud tänavusel Tirreno-Adriaticol kolm korda teise koha, kokkuvõttes asub ta enne täna peetavat viimast etappi 43. kohal. Oma head vormi saab Sagan realiseerida laupäeval peetaval Milano-San Remo ühepäevasõidul.

 

 

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30