Jooksmine 07.07.2017

Pühajärve jooksu võitsid Rauno Laumets ja Kaisa Kukk

Pühajärve jooksu võitis Rauno Laumets, kes noppis tänase võistlusega juba teise järjestikuse rahvajooksu võidu.  Mõni nädal tagasi Elva Südaööjooksu korraliku tulemusega võitnud Laumets oli täna võidukas ka Pühajärvel.  Mulluse teise koha täna esikoha vastu vahetanud Laumets edestas lüpuks Raivo Allat vaid nelja sekundiga.  Esimese kahe tulemused vastavalt 34.40 ja 34.44.  Kolmandaks tulnud Raido Mitt jäi esimestest maha juba enam kui poole minutiga (35.20).

Vaatamata suusakoondise osalemisele, kuulusid kõik esikuuiku kohad siiski jooksjatele.  Neljandana lõpetas Tõnu Lillelaid (35.37), viiendana Sander Jürs (35.42) ning kuuendana Sander Vaher (36.02).  Seitsmes oli tänavu väga häid tulemusi näidanud 49-aastane Vjatšeslav Košelev ning alles kaheksas oli kiireim suusataja, Raido Ränkel.

Naistest oli parim üldarvestuses 34. kohal lõpetanud Kaisa Kukk tulemusega 40.49.  Teiseks tuli Moonika Pilli (41.29) ning kolmandaks Marion Tibar (41.45).

Esikuue sekka pääsesid veel Kristel Sibul (41.51), Katrina Stepanova (42.53) ning Minna Kuslap (43.44).

Kui olid isegi ümber Pühajärve jooksmas, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.

Kõiki tänase jooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.