Jooksmine 23.06.2017

Pulli järve jooksul võimsa edumaaga parim Raido Mitt

Võrumaa Pikamaajooksusari jätkus täna Pulli järve jooksuga, kus põhidistantsi pikkuseks 7,2km.  Traditsiooniliselt on nimetatud jooksul stardis mitmeid endisi ja praeguseid suusatippe.  Tänavugi võis stardinimekirjast leida nii Andrus Veerpalu, Raul Olle, Raido Ränkeli, kui mitmete teiste suusatajate nimed.  Ent nagu mullugi ei saanud ka tänavu keegi vastu Raido Mittile, kes edestas teisena lõpetanud Raido Ränkelit ligi minutiga.  Kui aasta tagasi oli Raido Mitti võiduajaks 24.26, siis täna tuli esikoht enam kui pool minutit parema ajaga.  Tulemuseks 23.49,2.  Raido Ränkel lõpetas teisena tulemusega 24.44,8.  Kolmas oli Jan Õiglane (25.03,8).

Andrus Veerpalu tegi võistlusele ringi peale sekund mullusest kiiremini ja pälvis tulemusega 26.26 seitsmenda koha  Raul Olle nime leiame lõpuprotokollist 16. kohal.

Naistest oli kiireim Birgit Pihelgas, kes ajaga 27.52,6 lõpetades edestas mullust võitjat Annika Rihmat poole minutiga (28.21,8).  Naistest oli kolmas Kristel Sibul (28.29,6).

Kokku lõpetas 7,2km pikkuse põhidistantsi 328 jooksjat ning 3,6km pikkuse lühidistantsi 179.

Kui olid isegi võistlemas, anna ka omapoolne hinnang võistluse kohta.

Pulli järve jooksu 7,2km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ning 3,6km tulemusi siit.