Jooksmine 01.08.2017

Saadjärve Suvejooksu tagasiside 2017

Saadjärve Suvejooks oli mullu jooksjate hinnangul kõige mõnusam järvejooks.  Ka tänavu oli jooksjate arvamus Saadjärve Suvejooksust väga hea.  Võistluse koondhindeks tuli 9,27, mis paigutab Saadjärve jooksu siinsete jooksuvõistluste edetabelisse esitosina piirimaile

16,9 kilomeetri pikkune distants mõjutab küll mõnevõrra osavõtjate arvu – Saadjärvele tegi tiiru peale 437 jooksjat, samas kui näiteks Pühajärvet väisas 687 ning Harku järve jooksu 801 tüüpi.   Ent Saadjärve jooksu puhul on tegemist suhteliselt noore jooksuvõistlusega, mida kõik pole veel avastanud.  Jooksjate positiivseid kommentaare lugedes – jooks väärib avastamist!

Võistluse korraldust hinnati sel aastal 9,07 silmaga.  Kõige kõrgemalt skoorisid auhinnad-medalid (9,63) ning mammutimedal oli ju tõesti nummi.  Ka külluslik lõpetaja pakikene paneb auhindu-medaleid kõrgemalt hindama.  Mäletate veel seda aega, mil jooksuvõistlustel jagati ainult medaleid ning neidki mitte alati?

Rada ja selle märgistus teenis samuti kõrged 9,50 punkti, sama hinde said joogi-teeninduspunktid.  Vaid mõnevõrra jäi alla stardi-finišiteeninduse hinne (9,40).

Küsimus – kas võistlus on väärt tema osavõtutasu – sai 9,07 punkti.  Kokku andis oma hinnangu 30 jooksjat.

Jooksjate kommentaarid:

Ilm peaks jahedam olema.

Kuum ilm ja ülipraktiline ning külluslik lõpetaja pakike :) Tip-top!

Reporteri jutt lastejooksudele ei kuuldunud, ehk helisüsteem oli kehva. Suppi oleks soovinud.

Kaunis medal ja mõnus jooksuilm

Väga hea finishijärgne teenindus, hästi organiseeritud. Jooks kulgeb päris ladusalt, ainult stardisirge kuni asfaldile pöördeni võiks tulevikus teha täiesti autovabaks.

Parkimiskorraldus jättis soovida, varem saabujad paigutati kõige kaugemale.

Hästi korraldatud võistlus! Stardimaterjalid sai kiiresti kätte. Pärast antav lõpetaja kott oli asjalik; ilus medal. Joogipunktides elati kaasa, jook anti sujuvalt kätte. Kui veidi viriseda, siis oleks võinud pärast spordijooki veel olla vesi.

Eraldi tahaks välja tuua selle, et isegi pärast võistlust jagus tualettidesse paberit.

Osalesin esimest korda ja täitsa meeldis. Korralik asfalteeritud rada, kaunis loodus ümberringi, korraldus ka hea. Järgmine aasta jälle!

Meeldis, et kilomeetri tähistus oli igal kilomeetril ja nähtav. Tabiveres võiks joosta paremal pool teeservas, et vältida 2 korda teeületust ja seetõttu peatada ka liiklus (liinibussid ja operatiivsõidukid).