Uudised 14.02.2018
Autor

Saame tuttavaks Tallinna maratoniks valmistuvate jooksjatega - kes on Aaro Tiiksaar?

Uudise pilt

1. Mis tööd sa teed/mida koolis õpid?

Töökohaks on rahvusvaheline metallimüügiga tegelev firma. Tööülesanneteks on klientide tellitud kaupade komplekteerimine ja lattu saabuva kauba vastuvõtt ning ladustamine.

2. Millega sa veel peale jooksmise tegeled?

Talvel meeldib väga suusatada, kui ilm lubab. Kevadest sügiseni tegelen aed- ja puuviljade kasvatamisega. Meeldib erinevaid puutöid teha ja kõike töid mis võimalik ise teha. Kui ise ei oska hästi, siis saab ju targast internetist uurida ja ikkagi ise järele teha. Samuti läheb osa aega koertega tegelemisele.

3. Mis raamatut sa viimati lugesid?

Raamatu lugemise poolest pean häbiga tunnistama, et ei mäleta millal viimati raamatu(juturaamatu) läbi lugesin. Pigem olen selline ajakirjade ja erinevate õpetlike väljaannete lugeja.

4. Millisel kontserdil/näitusel/etendusel viimati käisid?

Etendusel sai vist aasta tagasi käidud vaatamas "Eesti 99". Näituse poole pealt on traditsiooniks käia Muuseumiööl erinevates muuseumites. Viimaseks kontserdiks saaks lugeda suvel küladepäeva lõpetanud "Sinu Naine" kontserti.

5. Millist muusikat kuulad?

Viimastel aastatel ei ole enam otseselt muusika kuulamisega tegelenud. Kuulan seda, mis raadiost tuleb. Pigem ikka sellist natuke tempokamat ja eelistan eestimaist.

6. Viimase aja filmielamus?

Viimane film mida kinos vaatasin oli "Mägi meie vahel". Telerist olen ikka vahel mõnda filmi vaadanud, kuigi minu jaoks  kell 10 õhtul algav film on natuke hilja, ning nende lõppu tihti ei näe.. Olen selline suur unekott, kes väga üle 23 üleval ei püsi. Uni on ju tähtis!!!

Aaro Tiiksaar valmistub Tallinna maratoniks Jooksupartneris Einar Kaigase juhendamisel.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30