Uudised 13.02.2018
Autor

Saame tuttavaks Tallinna maratoniks valmistuvate jooksjatega - kes on Eneli Sarv?

Uudise pilt

1. Mis tööd sa teed/mida koolis õpid?

Töötan ehitussektoris, puitelementmaju tootvas ettevõttes. 

2. Millega sa veel peale jooksmise tegeled? 

Lisaks jooksmisele meeldib käia jõusaalis ning sõpradega saalihokit mängida aga kui ma parasjagu trenni ei tee (ega tööl pole) siis pagen suurima heameelega loodusesse. 

3. Mis raamatut sa viimati lugesid?

„Minu Norra. Polaarutoopia ja naftaplatvormid“ (Tanel Saimre) – aus olles ootasin midagi enamat. Minu jaoks natuke liiga palju Tanelit ja vähe Norrat. 

4. Millisel kontserdil/näitusel/etendusel viimati käisid?

Kontsertidele ja näitustele satun pigem harva. Teatrit ja viimasel ajal üha enam populaarsust koguvat kinoteatrit ning monoetendusi külastan küll hea meelega. Hiljuti said vaadatud nii Tõnis Niinemetsa power-up comedy “Homme on Täna” kui ka kinolaval mängitav eneseirooniline komöödaitükk „Mehed“. 

5. Millist muusikat kuulad?

Olen täiesti muusikakauge inimene. Ütleks lausa, et elevant on korralikult kõrva peal trampinud – viisi ei pea, rütmitunnetus puudub. Joosta eelistan ka vaikuses aga kui vahel tõesti helidest puudust tunnen (nt koristades või autoga sõites), siis Spotify aitab oma kõikvõimalike listidega alati hädast välja.

6. Viimase aja filmielamus?

Hetkel kinos jooksvatest soovitaks kindlasti „Kolm reklaamtahvlit linna servas“ – karm teema, ent see eest suurepärane näitlejatöö vürtsitatud paraja annuse musta huumoriga. Põnevust ja ootamatuid pöördeid jagus viimaste minutiteni.  

Eneli Sarv valmistub septembrikuisel Tallinna maratonil läbima oma esimest maratoni. Teda aitab sel teel Kaupo Tiislär ja FB Jooksmine tiim.
 

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30