Jooksmine 23.09.2017

Saarepeedi mägede jooksul võtsid suusatajad jooksjatega mõõtu, sel korral jäid peale jooksjad

Viljandi valla seeriajooksu viimasel etapil, Saarepeedi mägede jooksul olid starti asunud nii jooksumehed, kui tuntud suusatajad.  Sel korral jäid jooksjad peale – Indrek Tobrelutsu ees võttis võidu Olavi Allase, kes vaid kaks päeva tagasi oli võitnud ka Alu suurjooksu.  Allase ajaks 5km pikkusel distantsil 16.57, Tobreluts lõpetas 28 sekundit hiljem tulemusega 17.25.

Kolmanda-neljanda koha nimel konkureerisid rajal Taavi Tambur ja Andrus Veerpalu.  Ka sellest kahevõitlusest väljus võitjana jooksja – Taavi Tambur lõpetas tulemusega 17.47, Veerpalu ajaks märgiti 18.01.

Naistest võitis Olga Andrejeva (fotol), kes oli naiste arvestuses parem olnud ka Alu suurjooksul, sarnaselt Allasele.  Andrejeva ajaks täna 20.53. Täpselt 2 minutit hiljem jõudis finišisse Anette Veerpalu.  Kolmas oli Anette Peltser tulemusega 23.01.

Saarepeedi mägede jooksul osales 90 jooksjat ning selle võistluse tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.