Jooksmine 10.08.2018

Skechers Suvejooksu võitsid Rauno Laumets ja Lily Luik

5km distantsil parimad Sander Jürs ja Daana Suun

Skechers Suvejooksul üle kahe kuu oma esimese stardi teinud Rauno Laumets naasis võistlusrajale edukalt.  10km pikkusel põhidistantsil oli Laumetsa võidutulemuseks 31.57, mullu sama võistlust võites oli tema tulemus enam kui pool minutit kehvem (32.32).

Laumetsa edumaa järgmiste jooksjate ees oli soliidne - teiseks tulnud Rauno Reinart jäi võitjast maha ligi kahe minutiga. Teise koha tõi täna tulemus 33.37. Kolmandana lõpetas Martin Vilismäe (33.59).

Naistest oli 10km distantsil kiireim Lily Luik.  Üldarvestuses kõrgel kaheksandal kohal lõpetanud Lily Luige tulemuseks täna 35.44.  Ka naiste arvestuses ei läinud võitja selgitamiseks vaja fotofinišit.  Minna Kuslap läbis 10km 38 minuti ja 55 sekundiga.

Silva Suvi oli naistest kolmas (39.42).

Lühemal, 5km pikkusel võistlusmaal oli kiireim Sander Jürs (16.33). Talle järgnesid Franko Reinhold (17.16) ja Timo Müür (17.29).

Naistest moodustasid esikolmiku Daana Suun (18.49), Pille Hinn (18.54) ja Brit Rammul (19.50).

#goruntartu kahest võistlusest koosneva sarja võitsid esialgsetel andmetel Martin Vilismäe ja Triinu Bergmann.

Täna oli 5km distantsil rajal 282 ja 10km distantsil 416 võistlejat.

Kõiki Skechers Suvejooksu 5km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ja 10km tulemusi siit.

Kui olid ise ka rajal anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.