Uudised 30.11.2017
Autor

Sony kõrvaklapid – sinu parimad kaaslased treeningutel!

Uudise pilt

Samm on pikem ja tuju reipam, kui saad treeningute ajal mugavate kõrvaklappidega kuulata oma kõige lemmikumaid lugusid. Sportimisel kasutatavad kõrvaklapid peavad olema eriti vastupidavad ja ergonoomiliselt hästi sobivad, rääkimata sellest, et nad võiksid muidugi ka ägedad välja näha!

Sony spordikõrvaklappide puhul on arvestatud liikuva inimese vajadustega ning siit valikust peaks iga sportija leidma endale sobilikud klapid trennikaaslaseks.

AS210AP spordikõrvaklapid

Need kõrvaklapid näevad juba välja nii ägedad, et tuju läheb heaks ainuüksi sellest, kui nende peale pilk heita! Nad kohanduvad sinu kõrvade kuju järgi ning püsivad suurepäraselt kõrvas ka kõige äkilisemate liigutuste puhul. Hea pikkusega juhe võimaldab sportijal vabalt ja häirimatult liikuda. Helikvaliteet on tipptasemel nagu ikka Sony toodetel.

Tootest on saadaval neli värvitooni: valge, must, roosa ja laimikollane. Kõrvaklapid on hästi vastupidavad ja veekindlad. Kui jääd jooksuringil vihma kätte, võid rahulikult muusikat edasi kuulata ja ei pea muretsema, et äkki kõrvaklapid lakkavad niiskuse tõttu töötamast.

Loomulikult on neil ka sisseehitatud hands-free mikrofon ehk et sa saad sportides kõnesid vastu võtta ja ise teha ilma telefoni taskust võtmata. 

AS410 spordikõrvaklapid

Spetsiaalselt liikuvale ja aktiivsele inimesele disainitud kõrvaklappidest kuulad muusikad suurepärase helikvaliteediga. Lisa oma treeningutele veel enam hoogu!

Nende kõrvaklappide eripäraks on individuaalsus. Me kõik oleme erinevad ja meie kõrvad on seda samuti. Sony on selle mudeli jaoks välja töötanud neljas suuruses kõrvasisesed klapid. Leia endale sobiv suurus ja klapid püsivad ka kõige aktiivsema liikumise ajal kindlalt oma kohal. Valikus on neli värvitooni: valge, must, roosa ja laimikollane.

Eriti stiilse väljanägemisega kõrvaklapid on vastupidavad ja veekindlad. Sa ei pea muretsema, kui jääd vihma kätte või higistad trennis rohkem. Niiskus ei tee nendele klappidele midagi.

Kui treeningu ajal telefon heliseb, vasta kõnele ilma telefoni taskust välja võtmata. Ka lugusid saad vahetada ilma telefoni näppimata.

XB510AS EXTRA BASS™ spordikõrvaklapid

Armastad tugevat bassi ja tahad sellega oma treeningutele veel enam motivatsiooni ja särtsu lisada? Need kõrvaklapid ongi just selleks disainitud, et muusika sind ka kõige raskemates trennides mõnusa bassiga rajal hoiaks.

Kõrvaklappe on saada neljas ilusas värvitoonis: must, punane, roheline ja sinine. Nad on väiksed, stiilsed ja märkamatud. Sellest hoolimata disainitud nii, et ka kõige hoogsamaid liigutusi tehes püsivad kindlalt kõrvas. Kõrvaklappide juhe on parajalt pikk.

Tegemist on ilmastikukindla ja vastupidava tootega. Isegi kui lähed vihma kätte jooksma, ei pea sa enam kõrvaklappe koju jätma!

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30