Uudised 14.11.2017
Autor

Suunto Virtuaaljooksud 2017/18 - registreeri järgmiseks võistluseks või kogu hooajaks!

Uudise pilt

30.10-5.11 toimus esimene sügistalvise hooaja Suunto Virtuaaljooks, mis üllatas rohkearvulise osavõtjaskonna poolt.  Osavõtjate arv kasvas mullusega võrreldes kolmandiku võrra ning võistluse käigus joosti nii Eestis, Balil, Portugalis kui ka Belgias.  Järgmine Suunto Virtuaaljooks, järjekorranumbriga 32., toimub juba 20.-26.11 ning registreerimine nii selleks võistluseks kui terveks hooajaks on avatud!

Osavõtutasud: 1 võistluse osavõtutasu on 6€, 1 võistluse osavõtutasu koos selle võistluse medaliga on 10€.

Suunto 32. Virtuaaljooksu medal kasutab Eesti Vabariik 100 sümboolikat ning on heledast poolportselanist rohelise glasuuriga ning samas toonis paelaga.  Kõik medalid valmivad käsitööna.

Kui soovid kaasa lüüa hooaja kõikidel võistlustel, siis pakume võimalust regada 9 võistluseks 8 hinnaga ehk 48 euroga.  Hooajaks registreerudes saad aprilli alguses lisamotivatsiooniks suure hooaja medali, mis kasutab samuti Eesti Vabariik 100 sümboolikat. 

Hooaja registreerimise tasu (48 eurot) ei sisalda üheksa võistluse medalit, mille maksumus on 9 x 4=36 eurot.  Igaks võistluseks valmivad erineva värvilahendusega medalid. Kõik medalid saadame sulle posti teel, postikulu sisaldub medali hinnas, välja arvatud juhul, kui soovid medalit pakiautomaati saada. Sel juhul lisandub saatekulu 3€.

4.-10.12 toimuva Suunto 33. Virtuaaljooksu medal on oranzhi värvilahendusega.

Registreerumiseks täida lisatud ankeet ning tasu osavõtumaks.

Virtuaaljooksul kasutatakse ajavõtuks/distantsi mõõtmiseks sinu enda GPSiga spordikella või nutitelefoni rakendust.  Näiteks – otsustad läbida 5 km distantsi, stardis käivitad oma GPSiga pulsikella ning distantsi täitudes fikseerid lõpuaja.  Tulemuse, koos konkreetse jooksu lingiga või screenshotiga saadad võistluse korraldajale (janek@marathon100.com), kes lisab sinu tulemuse üldisesse võistlusprotokolli.

Virtuaaljooksud on tavavõistlusega võrreldes oluliselt mugavamad -- võid joosta ükskõik millisel kellaajal, ükskõik kuskohas ning ükskõik millisel rajal – asfaldil, metsas, staadionil. Suunto Virtuaaljooksu raames on joostud nii Ameerikas, Austraalias, Aasias, kui mitmetes Euroopa riikides.

Distantsid on klassikalised 5, 10, 21,1 ja 42,2km, kuid kuna tehnika pole 100% täpne, tuleb läbida sadakond meetrit konkreetsest distantsist pikem maa ehk siis 5,1, 10,1, 21,2 või 42,4 km.  Võistlus põhineb jooksjate aususel, s.t., distants läbitakse joostes või kõndides ning vahepeal seisma jäädes ei panda kella seisma.  SUUNTO Virtuaaljooksude tulemused ei lähe kirja ametlike tulemustena, kuid samas – kõik tulemused lisatakse andmebaasi ning kajastuvad ka nt. jooksuhullude tabelis.

Ent kõige olulisem on virtuaaljooksude juures see, et need annavad sulle sügishooajaks piisavas koguses motivatsiooni enese liigutamiseks.  Sügistalv on see periood, mil lühikeste pükstega enam joosta ei saa ning sageli tõstad jooksutossud kuudeks esikukappi seisma.  Ent - pane ennast kirja Virtuaaljooksudele ning võid kindel olla, et sead võistluse toimumise ajal ka sammud õue, vaatamata sellele, milline ilm õues on.

Võistlusnädala jooksul võid startida nii mitu korda ja täpselt sellisel rajal ja ajal nagu soovid. Näiteks, esmaspäeval jooksed 5, kolmapäeval 10 ning pühapäeval 21km.  Ning seda kõike ühe osavõtutasu eest.  

Igaks võistluseks valmistame keraamilise medali, medalid on erinevatel võistlusnädalatel mõnevõrra erinevad.  Hooaja medal on võistlusmedalist suurem.  

Registreerimine meiliga janek@marathon100.com või alljärgneval vormil.

 

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30