Jooksmine 26.04.2017
Janek Oblikas

Tartu Õhtujooksu esimese etapi võitsid Birgit Pihelgas ja Olavi Allase

Olavi Allase (KJK Järvala) näitas, et ta oli sarja mullust võitu igati väärt – teisena lõpetanud Rauno Reinart (SK ProRunner) jäi 7,3km pikkusel distantsil maha 40 sekundiga.  Allase võiduajaks 23.56, Reinarti teise koha toonud tulemus 24.36.  Kolmandana lõpetas endine tipplaskesuusataja Indrek Tobreluts (24.43,7).

Naiste kiireim, Birgit Pihelgas (Petersport), oli üldarvestuses tublil kümnendal kohal (27.53,3). Naistest tuli teiseks Minna Kuslap (Jooksupartner, 30.51,8).  Marianne Haug lõpetas naistest kolmandal kohal (30.59,4).

Kokku oli rajal 134 jooksjat.  Tartu Õhtujooksu eilse etapi tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Kui olid isegi eile jooksmas, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.