Jooksmine 20.08.2016

Tartu Suvejooksul võidutses Keio Kits - vaata tulemusi ja anna oma hinnang võistluse kohta!

20. augustil toimus Treenitus MTÜ eestvedamisel järjekordne Tartu Suvejooks koos Skechers 5 km ja poolmaratoniga, mis tõi ilusa suveilmaga osalema 1632 spordisõpra. Suvejooks oli ühtlasi #GORUNTARTU sarja 2. etapp.

Suvejooksu 10,3 km distantsil läks juba alguse osas võistlust juhtima Viljandi järvejooksu võitja Keio Kits, kes võttis ka jooksu võidu ajaga 33.16. Talle järgnes 36 sekundilise kaotusega Rauno Laumets (33.53), kolmanda lõpetas distantsi Olavi Allase ajaga 35.32.
Naiste üldarvestuses võidutses Sparta esindaja Jana Treier (41.00). Teisena finisheerus Maris Tamm (44.29) ja kolmandana Dagmar Vlassov (46.14).

Suvejooksu raames toimunud Skechers poolmaratoni (21,1 km) võitis Anti Puustus ajaga 01.13,12, edestades 2015. a Eesti meistrivõistluste maratoni hõbedameest Heinar Vainet 40 sekundiga. Naistest oli ülekaalukaks liidriks Maie Kuusik ajaga 01.25,47.

Skechers 5 km jooksudistantsi võitis meestest Martin Vilismäe (16.50), naistest Pille Hinn (19.37).

Kõiki Tartu Suvejooksu selleaastaseid tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit:

5km - kliki siia
10km - kliki siia
21,1 km - kliki siia

Suvejooksu varasemate aastate tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit
10km - kliki siia
21,1km - kliki siia

#GORUNTARTU sarja viimane etapp Novembrijooks (5 km) leiab aset 19. novembril.

Foto autor: Mikk Mihkel Vaabel

Kui sa osalesid Suvejooksul, siis anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta