Jooksmine 29.10.2017

TrailHunt Vooremäe 1000 maastikujooksu võitis Pärtel Piirimäe

Pühapäeval Vooremäe terviseradadel toimunud TrailHunt Vooremäe 1000 maastikujooksu pikima, 32km distantsi võitis Pärtel Piirimäe.  Piirimäe, kes viimastel aastatel linnamaratonidele maastiku-ultraid on eelistanud, läbis 1000 tõusumeetriga raske võistlusraja tulemusega 2.35.03.  Teisena finišeeris Martin Vilismäe (2.39.34), kelle tänavused võidud pärinevad Vooremäe1000 võistlusega võrreldes mõnevõrra kergematelt radadelt – 3,2km pikkuselt Tartu Sinilille jooksult ning TTÜ jooksult (5,55km).  Kolmandaks tuli Ilmar Ansko tulemusega 2.42.56.

Naistest oli 32km rajal kiireim Heleri Kivil tulemusega 3.15.45.

Lühemal, 16km pikkusel distantsil oli kiireim Sander Linnus (1.17.29).  Naiste arvestuses läks esikoht jagamisele – Silva Suvi ja Elina Leis lõpetasid võrdse ajaga 1.33.25.

Kokku oli TrailHunt Vooremäe 1000 võistlusel rajal 58 jooksjat.  Pika distantsi tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ja lühema distantsi tulemusi siit.