Uudised 11.01.2018
Autor
Erik Henno

Uus klubi on Nõmmelale jätnud hea esmamulje

Uudise pilt

Esimest hooaega Hollandi profiklubis BEAT Cycling Club alustava Aksel Nõmmela sõnul on uus klubi talle positiivse esmamulje jätnud.

"Ollakse entusiastlikud ja hingega asja juures," selgitas Nõmmela. "Kuidas kõik võistluste ajal reaalselt välja nägema hakkab, näeme hiljem."

GIRONAS, mis on Eesti ratturitele talvel ja kevadel väga koduseks muutunud, trenni tegev Nõmmela avab hooaja märtsi alguses. 3. märtsil toimuv ühepäevasõit Ster van Zwolle sel aastal UCI kalendrisse enam ei kuulu, aga tase peaks endiselt korralik olema. 2016. aastal tegi Nõmmela Leopardi särgis samal võistlusel oma avastardi.

Peamiselt hakkabki Nõmmela sel aastal Hollandis ja Belgias sõitma ning paljud sõidud on varasematest aastatest talle juba tuttavad. Paljudel sõitudel tuleb kanda ka liidrirolli.

"Kui peaks pundifiniš tulema, siis mängitakse minu peale," rääkis Nõmmela. "Üldiselt üritan rohkem 1. kategooria sõitudel märki maha saada."

HOOAJA KOLM ESIMEST starti: 03.03.18 Ster van Zwolle 04.03.18 Omloop van de Westhoek 11.03.18 Rabobank Dorpenomloop Rucphen

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30