Uudised 06.08.2017
Autor
Janek Oblikas

Vägilase jooksul kiireimad Sander Linnus ja Kristel Sibul

Uudise pilt

Täna Lähtes toimunud Vägilase jooksul näitas Sander Linnus, et takistustega maastikujooks sobib talle sama hästi kui näiteks talitriatlon.  On ju Linnus viiekordne Eesti meister talitriatlonis.  Vägilase jooksul küll kõlava nimega tiitleid välja ei jagatud, kuid Linnuse võidus kahtlust ka ei tekkinud.  Ca 8 kilomeetri pikkusel rajal oli Linnus enam kui minuti jagu teisena lõpetanud Hasso Paabist kiirem, järgmised võistlejad jäid juba 4-5 minuti kaugusele. 

Linnus oli samal võistlusel võidukas ka mullu.

Sander Linnuse tulemuseks tänasel Vägilase jooksul 43.22.  Hasso Paap sai lõpuajaks kirja 44.33.

Kolmandana lõpetas Illar Lood, keda võib protokolli esiotsas kohata sageli ka ratta- ja triatlonivõistlustel.  Loodi ajaks 47.10.

Naistest oli kiireim tulemusega 49.15 lõpetanud Kristel Sibul.  Minna Kuslap oli naistest teine (51.40) ning Külli Sizask kolmas (52.01).

Lähte Vägilase jooks oli tänavu ka järgmise aasta Euroopa Meistrivõistluste üheks kvalifikatsiooni võistlusteks.  Võistluse viis kiireimat said õiguse startida 2018.a. EM-il eliidi klassis, õiguse startida tiitlivõistlustel võitsid iga vanuseklassi 15 kiireimat.

Kokku lõpetas Vägilase jooksu põhidistantsi 282 jooksjat.  Kõiki võistluse esialgseid tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Kui olid täna Vägilase jooksul stardis, anna ka omapoolne hinnang võistluse kohta.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30