Rattauudised 04.06.2017

Vahtra võitis Filter Mulgi Rattaralli, Prangel jätkab üldliidrina

Filter Maanteekarikasarja 3. etapi, Filter Mulgi 7. Rattaralli 97 km pikkuse põhidistantsi võitis Norman Vahtra (Rein Taaramäe Rattaklubi), kes edestas Kõrgemäe tõusu mäefinišis vahetus võitluses Prantsusmaa amatöörklubis Team Pro Immo Nicolas Roux leiba teenivat, kuid täna Saaremaa Jalgrattaklubi Viikingut esindanud Karl Patrick Lauki.

Kolmandana ületas finišijoone Vahtrale viis sekundit kaotanud soomlane Samuel Pökälä. Liidrisärgis rajale läinud Kristo Prangel (CFC) sai 22. koha.

38 km naistesõidul pälvis esikoha Mathilde Nigul, seitse sekundit kaotas talle Aidi Gerde Tuisk ja 11 sekundit Carol Kuuskman. Kõikide distantside peale kokku sai aja kirja ligi 370 võistlejat.

Filter Maanteekarikasarja üldliidrina jätkab 1606 punkti kogunud Kristo Prangel, teisele kohale tõusnud Tair Stalberg (Sportland Bottecchia Team) on kogunud 1523 ja Tarmo Kopli (Hawaii Express) 1489 silma. Naistest kindlustas liidrikohta Mathilde Nigul. Mulgi rattaralli pika distantsi tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ning 44km tulemusi siit.

Filter Maanteekarikasarja 4. etapp, Haapsalu 17. Rattaralli toimub 17. juunil.