Jooksmine 29.07.2017

Väinjärve jooksu võitsid Rauno Reinart ja Maris Terno

51. Väinjärve veepeo raames toimunud ümber Väinjärve jooksu võitis Rauno Reinart.  Kahel eelmisel aastal sama võistluse teisena lõpetanud Reinart kärpis eilsel võistlusel oma mullusest tulemusest praktiliselt terve minuti ning finišeeris esimesena.  Väinjärvest kolme kilomeetri kauguselt Koerust pärit Reinart läbis ca 4km pikkuse võistlusmaa ajaga 14.20.

Spordiklubis ProRunner treeniv Reinart on tänavustel suurematel rahvajooksudel võitnud nii Emumäe jooksu, Jõgeva Rahvajooksu, kui Tartu Õhtujooksu ühe osavõistluse.

Väinjärve jooksul tuli teiseks Bert Tippi, kes jäi Reinartist maha vaid kaheksa sekundit.  Tippi tulemuseks 14.28.

Kolmanda-neljanda koha said 43-aastane Andrus Lein ning 56-aastane Meelis Veilberg.  Leini tulemuseks 15.56 ning Veilbergil 16.02.

Naistest oli Väinjärvel kiireim Maris Terno tulemusega 18.15.  Kahekümnest minutist kiiremini suutsid distantsi läbida ka kaks järgmist naist.  Daana Suun sai kirja 19.09 ning Deivi Teppan 19.20.

Väinjärve jooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.