Uudised 09.02.2018
Autor
Andres Kalvik

VIDEO: Dubai tuuril karistada saanud üldliider saatis oma klubi mehaanikud pikalt

Uudise pilt

Dubai velotuuri 3. etapile üldliidrina startinud LottoNL-Jumbo meeskonna sprinter Dylan Groenewegen pidi sellest ajakaristuse tõttu suu puhtaks pühkima. Nimelt tekkis Groenewegeni rattal 70 km enne finišit mehaaniline probleem. Hollandlane sai meeskonnaautost uue sõiduvahendi, kuid jäi seejärel liiga kauaks auto tuulde sõitma ja komissaril ei jäänud see kahe silma vahele.

Stardis kokkuvõttes Elia Vivianit (Quick-Step Floors) kahe sekundiga edestanud Groenewegenile määrati 20-sekundiline karistus ja see kukutas ta 42. positsioonile. Groenewegenil polnud komissarile karistuse osas etteheiteid, kuid oma meeskonna mehaanikud said verbaalse peapesu: "Mul olid rattaga probleemid. Mehaanikud s... selle ära. Komissarid tegid õige otsuse, süüdi olid mehaanikud. Ka teine ratas oli s... Minu eesmärk oli Dubai tuur võita, nüüd on see väga raske."

Pärast 4. etappi asub Groenewegen 41. positsioonil, esikolmiku moodustavad Viviani, Magnus Cort (Astana) ja Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida). Velotuur lõppeb homme.

 

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30