Jooksmine 06.07.2020

Rae Run Kevadjooksu võitsid Mardo Lundver ja Liliana Torn

Algselt aprillis toimuma pidanud Rae Run Kevadjooks leidis eriolukorra tõttu kalendris koha tänavu hoopis 5. juulil. Vaatamata toimumisaja muutusele asus starti enam kui 200 võistlejat, kellest 84 võttis osa 5,8 km pikkusest põhidistantsist.

Võistluse võitis, ka sel korral, Mardo Lundver. Mullu oli Lundver parem nii Rae Run Kevad- kui Sügisjooksul, vaid juulikuisel Suvejooksul jäi tema saagiks teine koht. Nüüd tuli juulikuus lõpuks ka võit, kuigi napi edumaaga.

Mardo Lundveri võidutulemuseks oli 19.48, vaid kolme sekundiga jäi alla Aleksandr Kuleshov (19.51), kellele omakorda kaheksa sekundit kaotas Aaro Tiiksaar (19.59). Nimetatud kolmik oli teistest selgelt üle, järgmist lõpetajat pidi ootama minuti jagu.

Naistest oli teistest sama selgelt parem Liliana Torn. Mullu nii Rae Run suve- kui sügisjooksu võitnud Liliana finišeeris ajaga 22.46 ning mahtus üldarvestuseski esimese kümne sekka.

Naistest sai teise koha Maris Terno (23.31). Kolmas oli Mirjam Vint (25.17).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 222 osavõtjat.

Kõiki võistluse tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Rae Run jooksusari jätkub 15. augustil toimuva Suvejooksuga.