Üldinfo

Toimumise kord:3

Täpsustus:lastesõit

Rajakate:maastik

Korraldaja

Rene Mandri

OÜ Rattaproff

lahte@estoniancup.ee

53029929

estoniancup.ee

Võistlusinfo

Stardi kellaaeg:12:10

Registreerimine:estoniancup.ee, võistluspäeval stardipaigas kuni 15 min enne starti.

Osalemistasu:Tasuta

Stardimaterjalide väljastamine:Lastele, kelle eelregistreerimine on tehtud hiljemalt 19. aprill, valmistatakse nimelised hooaja numbrid. Lastesõidu stardinumber väljastatakse stardipaigas ning see kehtib terve hooaja. Numbri kadumise või koju-unustamise korral saab sekretariaadist osta kas asendusnumbri või uue numbri, mille maksumus on 5€ Enne starti tuleb kindlasti etapil osalemine kinnitada ning seda teha minimaalselt 15 minutit enne lastesõitude starti

 

Ajavõtt:Ajavõtuta

Vanuseklassid:N0-6, M0-6

Autasustamine:Kõigile Tillusõidus osalenutele antakse diplomid ja meened.Kõigile lastele, kes hooaja jooksul osalevad vähemalt 5 etapil ning hooaja lõpuks koguvad vähemalt 5 punkti saavad toetaja sümboolikaga meene.

Teised võistlused

Kuupäev Võistlus Asukoht
28.02.2018 EV 100 trepimaraton Tallinn,Tallinn
28.02.2018 EV 100 trepimaraton Tallinn,Tallinn
03.03.2018 Jõhvi cup Kohtla-Järve,Ida-Virumaa
05.03.2018 SUUNTO Virtuaaljooks Tallinn,Tallinn
06.03.2018 SUUNTO Virtuaaljooks Tallinn,Tallinn
06.03.2018 Rakvere kiirjooksupäev Rakvere,Rakvere
07.03.2018 SUUNTO Virtuaaljooks Tallinn,Tallinn
08.03.2018 SUUNTO Virtuaaljooks Tallinn,Tallinn
08.03.2018 Tallinna noorte siseMV, TB Tallinn
09.03.2018 SUUNTO Virtuaaljooks Tallinn,Tallinn
Vaata kogu spordikalendrit
Kuupäev Võistlus Asukoht
07.04.2018 Team Rattapood Cup Maardu,Harjumaa
14.04.2018 Team Rattapood Cup Viimsi
18.04.2018 Škoda MTB kolmapäevakud Riiamäe,Tallinn
21.04.2018 Team Rattapood Cup Tallinn,Tallinn
22.04.2018 Valgete Teede Rattaralli Sangaste,Valgamaa
22.04.2018 Tallinna XCO Tallinn,Tallinn
25.04.2018 Škoda MTB kolmapäevakud Tallinn,Tallinn
28.04.2018 Alutaguse rattamaraton Illuka,Ida-Virumaa
28.04.2018 Otepää GP Otepää,Valgamaa
29.04.2018 Tallinna MTB Enduro Tallinn,Tallinn
Vaata kogu spordikalendrit
Kuupäev Võistlus Asukoht
01.03.2018 Ambla SK seeriavõistlus Mägede küla,Järvamaa
01.03.2018 Kommipommi suusasari Pannjärve,Ida-Virumaa
03.03.2018 Haanja maraton Haanja,Võrumaa
03.03.2018 Eesti omavalitsuste talimängud murdmaasuusatamises Holstre-Polli,Viljandimaa
03.03.2018 Eesti omavalitsuste talimängud murdmaasuusatamises Holstre-Polli,Viljandimaa
04.03.2018 Noorte suusasari Tartu,Tartumaa
07.03.2018 Abelite mälestusvõistlused Tartu,Tartumaa
07.03.2018 Viljandi Suusasari Holstre-Polli,Viljandimaa
07.03.2018 Äkkeküla suusakolmapäevakud Narva,Ida-Virumaa
10.03.2018 Eesti seeniorsportlaste MV suusatamises Jõulumäe,Valgamaa
Vaata kogu spordikalendrit
Kuupäev Võistlus Asukoht
24.03.2018 Otepää maraton Pangodi,Tartumaa
25.03.2018 Nõmmemaa elamusretk Nõmmemaa,Läänemaa
01.04.2018 Paganamaa retro elamusretk Paganamaa,Võrumaa
07.04.2018 Tartu Parkmetsa jooks Tartu,Tartu
14.04.2018 Kolme Tamme jooks Viiratsi,Viljandimaa
15.04.2018 Rannametsa Luitejooks Rannametsa,Pärnumaa
15.04.2018 Jõgeva Rahvajooks Jõgeva,Jõgevamaa
19.04.2018 Viljandi järvejooksu ja kepikõnni sari Viljandi,Viljandi
21.04.2018 Eesti-Läti jooks Valga,Valgamaa
24.04.2018 Keila Seeriajooks Keila,Harjumaa
Vaata kogu spordikalendrit
Kuupäev Võistlus Asukoht
01.03.2018 Lähte Talitriatlon Lähte,Tartumaa
18.03.2018 Noortesari Uju ja jookse Pärnu,Pärnumaa
24.03.2018 Jõulumäe talvetriatlon Leina küla,Pärnumaa
21.04.2018 Paikuse rulluisuduatlon Paikuse,Pärnumaa
05.05.2018 Tabasalu basseinitriatlon Tabasalu,Harjumaa
06.05.2018 Paide-Türi kevadtriatlon Paide,Järvamaa
13.05.2018 Noortesari Uju ja jookse Rakvere,Lääne-Virumaa
19.05.2018 Jõulumäe duatlon Leina küla,Pärnumaa
09.06.2018 Paide triatlon Paide,Järvamaa
16.06.2018 Otepää Ironman 70.3 Otepää,Valgamaa
Vaata kogu spordikalendrit
Kuupäev Võistlus Asukoht
Vaata kogu spordikalendrit
Kuupäev Võistlus Asukoht
17.03.2018 XT Talverogain Tallinn,Tallinn
31.03.2018 Tallinna Linnarogain Tallinn,Tallinn
07.04.2018 Tartu Rogain Tartu,Tartu
29.04.2018 Ace Xdream Sillamäe,Ida-Virumaa
12.05.2018 XT Kevadrogain Soodla,Harjumaa
03.06.2018 Ace Xdream Kehra,Raplamaa
09.06.2018 STIHL Multisport Challenge Valga,Valgamaa
16.06.2018 Tartu ÖÖRogain Tartu,Tartu
13.07.2018 MATKaSPORT EXTAR Võru,Võrumaa
03.08.2018 Ace Xdream Kuressaare,Saaremaa
Vaata kogu spordikalendrit
Uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30