Uudised
Kalender
Tulemused
Kalkulaatorid
Minu konto
Avaleht
Uudised
Kalender
Tulemused
Kalkulaatorid
Minu konto
Reklaam
Kasutustingimused
Ostu- ja müügitingimused
Privaatsustingimused
Tulemused
Võistlused
100 Maratoni Klubi
Koondotsing
Võrdlus
Jooksmine
Ratas
Suusatamine
Kõnd
Triatlon
Tulemused
Tulemused
Võistlused
100 Maratoni Klubi
Koondotsing
Võrdlus
Jooksmine
Jooksmine
Ratas
Suusatamine
Kõnd
Triatlon
Vali ajavahemik
Määramata periood
2023
2024
Vali sportlane
Vali võistlus
Vali sugu
M+N
Mehed
Naised
Vali vanuseklass
Kõik vanuseklassid
0-3
4-5
6-7
8-9
10-11
12-13
14-15
16-17
18-19
20-22
23-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75-79
80-84
Otsi
Tühista
Kuva ainult aasta parim tulemus
Kuva ainult sportlase isiklik rekord
Kuva vanust arvestav tulemus
Kõik
42
km
21
km
10
km
5
km
1000
m
Muu
50 m
60 m
100 m
200 m
300 m
400 m
500 m
600 m
800 m
1000 m
1500 m
1609 m
2000 m
3000 m
5000 m
10000 m
60 min
0,5 km
1 km
2 km
3 km
15 km
20 km
30 km
50 km
100 km
12 h
24 h
#
Tulemus
Sportlane
Võistlus
Vanuseklass
Linn
Kuupäev
51
3.19,50
Timo Marus
, 2010
Pärnumaa noorte siseMV, PB (1000 m)
M14-15
Pärnu
12.01.24
52
3.19,82
Gerrit Veesaar
, 2010
Põlvamaa koolinoorte siseMV, PB (1000 m)
M
Võru
16.01.24
53
3.20,02
Andri Vallsalu
, 2010
Harjumaa koolide siseMV P 6.-7. klass (1000 m)
M14-15
Tallinn
19.03.24
54
3.20,20
Tristan Luik
, 2010
Pärnumaa noorte siseMV, PB (1000 m)
M14-15
Pärnu
12.01.24
55
3.20,21
Markus Leet
, 2010
Harjumaa koolide siseMV P 6.-7. klass (1000 m)
M14-15
Tallinn
19.03.24
56
3.20,74
Samuel Gilin
, 2010
Harjumaa koolide siseMV P 6.-7. klass (1000 m)
M14-15
Tallinn
19.03.24
57
3.20,79
Karmela Kõiv
, 2011
Eesti U14 ja U16 siseMV, T U14 (1000 m)
N12-13
Tallinn
20.01.24
58
3.20,99
Artjom Rakov
, 2008
Harjumaa koolide siseMV P 8.-9. klass (1000 m)
M16-17
Tallinn
19.03.24
59
3.21,85
Sten Erik Soiver
, 2008
Harjumaa koolide siseMV P 8.-9. klass (1000 m)
M16-17
Tallinn
19.03.24
60
3.22,08
Rene Filippov
, 2006
Harjumaa koolide siseMV P 10.-12. klass (1000 m)
M18-19
Tallinn
19.03.24
61
3.23,08
Merlin Toirk
, 2011
Eesti U14 ja U16 siseMV, T U14 (1000 m)
N12-13
Tallinn
20.01.24
62
3.24,60
Gerret Sonne
, 2010
Pärnumaa noorte siseMV, PB (1000 m)
M14-15
Pärnu
12.01.24
63
3.24,86
Madli Heinmaa
, 2011
Eesti U14 ja U16 siseMV, T U14 (1000 m)
N12-13
Tallinn
20.01.24
64
3.25,08
Henri Viirmaa
, 2009
Pärnumaa noorte siseMV, PB (1000 m)
M14-15
Pärnu
12.01.24
65
3.25,37
Elimar Asko Arop
, 2010
Pärnumaa noorte siseMV, PB (1000 m)
M14-15
Pärnu
12.01.24
66
3.25,52
Mattias Laas
, 2010
Harjumaa koolide siseMV P 6.-7. klass (1000 m)
M14-15
Tallinn
19.03.24
67
3.26,46
Georg Lillemaa
, 2010
Pärnumaa noorte siseMV, PB (1000 m)
M14-15
Pärnu
12.01.24
68
3.27,50
Aleksei Demidovitš
, 2003
Jõhvi cup, M (1000 m)
M20-22
Kohtla-Järve
30.03.24
69
3.28,00
Nils Johannes Tagel
, 2010
Harjumaa koolide siseMV P 6.-7. klass (1000 m)
M14-15
Tallinn
19.03.24
70
3.28,11
Marcello Aleksejev
, 2010
Põlvamaa koolinoorte siseMV, PB (1000 m)
M
Võru
16.01.24
71
3.28,91
Hanna Liina Palu
, 2004
Eesti kõrgkoolide siseMV, N (1000 m)
N20-22
Tartu
08.03.24
72
3.29,00
Veiko Aasma
, 2009
Pärnumaa noorte siseMV, PB (1000 m)
M14-15
Pärnu
12.01.24
73
3.29,46
Fred Mandre
, 2010
Harjumaa koolide siseMV P 6.-7. klass (1000 m)
M14-15
Tallinn
19.03.24
74
3.31,23
Toomas Paejärv
, 2005
Harjumaa koolide siseMV P 10.-12. klass (1000 m)
M18-19
Tallinn
19.03.24
75
3.31,26
Martin Eelmaa
, 2008
Harjumaa koolide siseMV P 8.-9. klass (1000 m)
M16-17
Tallinn
19.03.24
Tulemusi lehel: 25
Tulemusi lehel: 50
Tulemusi lehel: 75
Tulemusi lehel: 100
Esimene
Eelmised
Eelmised
1
2
3
4
5
6
Järgmised
Järgmised
Viimane
Esimene
Eelmised
Eelmised
2
3
4
Järgmised
Järgmised
Viimane
Tulemusi lehel: 25
Tulemusi lehel: 50
Tulemusi lehel: 75
Tulemusi lehel: 100