Uudised
Kalender
Tulemused
Kalkulaatorid
Minu konto
Avaleht
Uudised
Kalender
Tulemused
Kalkulaatorid
Minu konto
Reklaam
Kasutustingimused
Ostu- ja müügitingimused
Privaatsustingimused
Tulemused
Võistlused
100 Maratoni Klubi
Koondotsing
Võrdlus
Jooksmine
Ratas
Suusatamine
Kõnd
Triatlon
Tulemused
Tulemused
Võistlused
100 Maratoni Klubi
Koondotsing
Võrdlus
Jooksmine
Jooksmine
Ratas
Suusatamine
Kõnd
Triatlon
Vali ajavahemik
Määramata periood
2023
2024
Vali sportlane
Vali võistlus
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj., 60 m, 2016
Vali sugu
M+N
Mehed
Naised
Vali vanuseklass
Kõik vanuseklassid
0-3
4-5
6-7
8-9
10-11
12-13
14-15
16-17
18-19
20-22
23-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75-79
80-84
Otsi
Tühista
Kuva ainult aasta parim tulemus
Kuva ainult sportlase isiklik rekord
Kuva vanust arvestav tulemus
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj., 60 m , 2016
1000 m
1000 m
1000 m
600 m
600 m
600 m
300 m
300 m
300 m
300 m
300 m
60 m
60 m
60 m
60 m
60 m
60 m
60 m
60 m
60 m
60 m
60 m
50 m
60 m
100 m
200 m
300 m
400 m
500 m
600 m
800 m
1000 m
1500 m
1609 m
2000 m
3000 m
5000 m
10000 m
60 min
0,5 km
1 km
2 km
3 km
15 km
20 km
30 km
50 km
100 km
12 h
24 h
Koht
Tulemus
Sportlane
Võistlus
Vanuseklass
Linn
Kuupäev
1
0.08,06
Anete Siman
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
2
0.08,54
Kristiina Korõtnikova
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
3
0.08,89
Margit Viies
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
4
0.09,01
Karolina Poželaite
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
5
0.09,03
Yvonne Pärn
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
6
0.09,21
Meril Jerofejev
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
6
0.09,21
Kelly Roosilill
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
8
0.09,29
Helena Tääker
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
9
0.09,31
Netty Raud
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
10
0.09,32
Merilin Palmik
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
11
0.09,39
Anna Maria Hermann
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
12
0.09,46
Anna Maria Pajuste
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
12
0.09,46
Kätlin Rändla
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
14
0.09,54
Marian Solovjova
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
15
0.09,59
Brita Tõnisson
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
16
0.09,73
Georgina Ristoja
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
17
0.09,75
Daily Raudsepp
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
18
0.09,78
Regina Mass
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
19
0.10,10
Helina Karro
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
20
0.10,39
Grete Hartwich
, 2000
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
21
0.10,62
Mirette Juurikas
, 1999
Pärnumaa jun., A-ja B-klassi sise-MV, TA eelj.
N16-17
Pärnu
14.01.16
Tulemusi lehel: 25
Tulemusi lehel: 50
Tulemusi lehel: 75
Tulemusi lehel: 100
1
1
Tulemusi lehel: 25
Tulemusi lehel: 50
Tulemusi lehel: 75
Tulemusi lehel: 100
Sulge reklaam