Jooksmine 16.08.2021

25. Kohila rahvajooksu võitsid Dmitri Aristov ja Olga Andrejeva

Laupäeva õhtul Ülemistel toimunud ööjooksul teiseks tulnud Dmitri Aristov pani päev hiljem jala joonele juba Kohilas, kus toimus sealne rahvajooks, järjekorranumbriga 25. Rahvajooksu kavas oli kaks distantsi, 10,7 km ning 5,6 km. Aristov lõi kaasa pikemal võistlusmaal ning sai sel korral astuda poodiumi kõige kõrgemale astmele.

Võit tuli ajaga 36.23, teisena lõpetanud Tarvi Tameri jäi maha ligikaudu minutiga (37.20) ning kolmanda koha pälvinud Martin Tamm juba kahe ja poolega (39.06).

Naiste arvestuses venisid vahed veelgi suuremaks. Võidu võttis Olga Andrejeva (44.06), kellele järgnesid Marge Nõmm (51.03) ning Kristiina Ranne (52.57).

Lühema, 5,6 km pikkuse distantsi kiireimad olid Jesse Lauter (19.43) ning üldarvestuses neljandana lõpetanud Liliana Torn (21.40).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 62 osavõtjat.

Kõiki Kohila Rahvajooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.