Jooksmine 30.10.2023

33nda Krusensterni jooksu võitsid Liliana Torn ja Kalev Hõlpus

Raplamaal toimunud 33nda Krusensterni jooksu võitis Kalev Hõlpus. Korraldavat klubi esindav Hõlpus läbis 4,2 km pikkuse võistlusmaa 13 minuti ja 17 sekundiga. Võit tuli napilt, sest teise koha pälvinud Sten Ütsmüts ületas lõpujoone vaid 2 sekundit hiljem, ajaks 13.19. Kolmanda koha teenis Meelis Mäe tulemusega 14.28.

Naistest pälvis võidu Liliana Torn, kes sai tulemusega 15.51 üldarvestuses 9nda koha. Marathon100 andmetel on Liliana tänavustel Eesti rahvajooksudel võidutsenud juba enam kui 20 korda olles selles arvestuses edukaim Eesti naisjooksja.

Ritve Reinumäe oli Krusensterni jooksul teine (16.37) ning Keit Liis Kõiv kolmas (18.57).

Kokku läbis Raplamaalt pärit tuntud meresõitja auks korraldatud jooksuvõistluse 88 jooksjat.

Krusensterni jooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.

Fotod: korraldajad.