Jooksmine 14.09.2024

ELKE Tallinn run Noblessneri võitsid Franko Reinhold ja Liis Grete Arro

ELKE Tallinn run Noblessner nimelise jooksuürituse 10 km pikkuse põhidistantsi võitis Franko Reinhold. Reinhold läbis võistlusmaa 33 minuti ja 2 sekundiga. Teisena lõpetas kiireim naine, Liis-Grete Arro, kelle tulemuseks fikseeriti 34.31.

Talle järgnesid meestest teise-kolmanda koha saanud Pavel Tšubrikov (34.54) ja Kait Värat (35.14), kes mõlemad püstitasid ka oma selle distantsi uue isikliku.

Viiendana ületas lõpujoone paremuselt teine naine, Helen Bell (35.18). Naistest sai kolmanda koha Irina Savinitš (39.42).

5 km distantsi võitsid Remi Edur (15.59) ja Anneli Ratassepp (19.05).

Kokku sai Noblessneris toimunud jooksuürituse kahel põhidistantsil tulemuse kirja 938 osavõtjat.

Kõiki Noblessner Tallinn runi tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

10 km distants

5 km distants

Võistluse ajavõtuteenus Nelson timing.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha kuni reede, 20.septembrini.