Jooksmine 19.06.2021

Elva südaööjooksu võitsid Tuuli Tomingas ja Bert Tippi

Esimene suurem tavapärases formaadist toimunud jooksuvõistlus tõi mitusada jooksjat eile Elvasse, kus kaks tundi enne keskööd anti start sealsele südaööjooksule. 10 km pikkuse põhidistantsi võitis Bert Tippi tulemusega 32.41.

Teise koha nimel käis mõnevõrra tihedam heitlus. Bert Tippi järel lõpetas teisena Indrek Tobreluts (33.16), vaid kolme sekundiga kaotas 2019.a. Pärnumaa võidupüha maratoni võitnud britt Jonathan Rosenbrier (33.19). 33 minuti sisse jooksid veel järgmisedki, Martin Adusoo (33.45) ja Aaro Tiiksaar (33.55).

Naistest võttis võidu üldarvestuses 18. koha saanud Tuuli Tomingas (42.07). 15 sekundit hiljem ületas finišijoone Ingrid Riipus (42.22). Kolmanda koha sai Marge Türn (43.29).

Kokku sai võistluse 10 km distantsil tulemuse kirja 441 võistlejat, neile lisanduvad lastejooksudest ja virtuaaljooksust osavõtjad.

Kõiki Elva Südaööjooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.  Saad seda teha Marathon100 veebilehel siin.  Jooksjate tagasiside võimaldab korraldajatel võistlusi paremaks muuta, selle põhjal selgitatakse ka Eesti parimad jooksuvõistlused.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing OÜ.