Jooksmine 27.08.2023

Esimese Maardu linnajooksu võitsid Aaro Tiiksaar ja Kaisa Kukk

Pühapäeval toimunud esimese Maardu city run’i 10 kilomeetri distantsi võitis Aaro Tiiksaar. Tiiksaare ajaks tänavu esmakordselt toimunud võistlusel fikseeriti 33.12, mis Marathon100 andmetel on ka mehe uus isiklik rekord sel distantsil.

Teise koha pälvis Janar Juhkov, kes jäi võitjale maha 30 sekundiga ja ületas lõpujoone, kui digitaalsed stopperid olid tiksunud 33.42. Kolmanda koha võitis Rainer Leinus, tema lõpuajaks 34.35.

Naistest ületas terve esikolmik lõpujoone 37 minutiga, Kaisa Kukk oli kiireim, temale võidu toonud ajaks märgiti protokolli 37.03. Ariadna Golubenko sai teise koha (37.44) ning temast vaid kuus sekundit hiljem finišeerinud Liliana Torn kolmanda (37.50).

5 km distantsil teenis kindla võidu Franko Reinhold, tulemuseks 15.45. Teise koha sai noor Remi Edur (16.38) ning kolmanda Janno Roosimets (16.49). Kogu esikolmik püstitas ka uued 5 km isiklikud rekordid.

Naistest tuli võitjaks Mirjam Vint ajaga 18.47 (uus isiklik), talle järgnesid Anneli Ratassepp (19.08) ning Annika Roosleht (19.25).

Kokku sai 10 km distantsil tulemuse kirja 305 ning 5 km distantsil 177 osavõtjat.

Kõiki Maardu city runi tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

10 km distants

5 km distants

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Osavõtjate tagasiside alusel selgitatakse aasta lõpus 2023.a. parimad jooksuüritused. Tagasisidet saad anda kuni reede, 1. septembrini.

Avafoto: Aaro Tiiksaar, Facebook.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing.