Jooksmine 01.04.2023

Haapsalu maanteejooksu võitsid Rainer Kravets ja Liliana Torn

Laupäeval, 1. aprillil anti Haapsalus start sealsele 10 km jooksule, mis on tavapäraselt olnud üks kevadhooaja esimesi rahvajookse. Haapsalus toimuv võistlus on paljudele harrastussportlastele olnud esimene võimalus testida oma vormi ja saada tagasisidet selle kohta, kas talvine ettevalmistus on õnnestunud või mitte. Nii ka täna ning selle võimaluse kasutas ära 153 harrastussportlast.

Esimesena ületas tänavu lõpujoone Rainer Kravets (UP Sport), kes oli juba sel aastal ühe 10 km võistluse võitnud. Nimelt oli Kravets parim ka jaanuaris toimunud Vinni-Rakvere talvejooksul. Haapsalus tõi võidu aeg 33.35.

Teise koha pälvis Aleksandr Kuleshov (Treeningpartner), kes jäi võitjast maha 16 sekundiga, tulemuseks 33.51. Kolmanda koha sai Martin Tarkpea (Treeningtiim, 34.08).

Fotol meeste esikolmik, foto autor Irina Tarkpea.

Kolm kiiremat naist ületasid lõpujoone üksteise järel, väikeste vahedega. Sel korral oli kiireim Liliana Torn (Täppsportlased) tulemusega 38.59. Kaari Kink sai tulemusega 39.14 teise ning Anneli Ratassepp (39.27, mõlemad on Head inimesed) kolmanda.

Kõiki Haapsalu maanteejooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist SIIT.

Võistluse ajavõtuteenus Championchip Eesti.

Kui sa osalesid Haapsalu maanteejooksul, palun anna ka tagasisidet võistluse kohta. Osavõtjate tagasiside põhjal selgitatakse 2023.a. parimad jooksuüritused. Tagasisidet saad anda käesoleva artikli lõpus toodud ankeedis. Tagasisidet saad anda kuni reedeni, 5. aprillini.