Jooksmine 19.05.2022

Hiiu kevadjooksu võitsid Kristiina Nurk ja Ivo Suur

Tallinna pargijookse korraldav Nõmme Orienteerumisklubi viis kolmapäeva õhtul läbi Hiiu kevadjooksu, kus põhidistantsi pikkuseks oli ligikaudu 7 km. Pääsküla raba terviseradadel ja metsaradadel kulgeva võistluse kiireim oli Ivo Suur. Enamasti rattavõistlustel osalev Suur näitas, et saab ka ilma rattata võites kevadjooksu tulemusega 24.33.

Teise koha sai Tanel Laumets (Treeningpartner), kes möödunud nädalavahetusel tuli teisel kevadjooksul, Kõrvemaa omal, 6 km rajal seitsmendaks. Kolmapäeval tuli teine koht, tulemuseks 28.47.

Kolmas oli Mairo Kirss (29.51).

Sama selge, kui Ivo Suure võit meeste arvestuses oli ka Kristiina Nurga võit naiste arvestuses. Treeningpartneri jooksja kulutas metsas aega 31 minutit ja 46 sekundit.  Teise koha sai Kateryna Fomichova (33.00) ning kolmanda Diana Kaivoja (37.39).

Nõmme Orienteerumisklubi järgmine jooksuüritus on 29. juunil toimuv Kakumäe rannajooks.

Kõiki Hiiu kevadjooksu tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.

Võistluse ajavõtuteenus: Championchip Eesti.