Jooksmine 03.08.2024

Holstre-Paistu maanteejooksu võitsid Morten Siht ja Greete Liisa Toom

Eelmisel neljal aastal Holstre-Paistu maanteejooksu võitnud Keio Kits oli ka laupäeval stardis, kuid viies järjestikune esikoht jäi sel korral saamata. Esikoha teenis 5 km distantsil uue isikliku rekordi 15.03 jooksnud Morten Siht.

Keio Kits sai teise koha tulemusega 15.34. Kolmas oli Marathon100 andmetel samuti uue isikliku püstitanud Joosep Tammemäe (15.49).

Meeste paremad

Kolm kiiremat naist läbisid võistlusmaa samuti 20 minutist kiiremini, võidu võttis sel korral Greete Liisa Toom, tema tulemuseks 19.06.

Teise koha sai Kristel Vallaste (19.23) ning kolmanda Inga Kree (19.58).

Naiste paremad

Kokku sai Holstre-Paistu maanteejooksul tulemuse kirja rekordarv võistlejaid, täpsemini 174.

Kõiki Holstre-Paistu maanteejooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.

Võistluse ajavõtuteenus Karksi sport.

Fotod: korraldajad.

Viljandi valla seeriajooks tõmbab tänavusele hooajale joone alla neljanda etapiga 14. septembril, siis on kavas Saarepeedi mägede jooks.