Jooksmine 12.06.2022

Ida-Virumaa jooksusarja neljanda etapi võitsid Dmitri Aristov ja Hillevi Velba

Pühapäeval jõudis enam kui poole peale ka Ida-Virumaa jooksusari, nimelt oli seitsmest etapist koosnevas sarjas kavas neljas osavõistlus, Pannjärve metsajooks. Traditsioone rikkumata sai esimese koha karika vastu võtta taas kord Dmitri Aristov (Treeningpartner). 8 km pikkune põhidistants võttis Dmitril sel korral aega 31.19.

Teise-kolmanda koha nimel käis võitlus Allain-Marco ning Danny-Rocco Antoni vahel, lõpuks jäi neid eraldama vaid kolm sekundit. Allain-Marco sai teise koha ning Danny-Rocco kolmanda, tulemused vastavalt 31.41 ja 31.44.

Naistest läbis sama võistlusmaa kõige kiiremini Hillevi Velba, kes mahtus tulemusega 36.32 üldarvestuses kaheksandale reale. Paar minutit hiljem, täpsemalt ajaga 38.40 jõudis pärale Herta Rajas ja sai teise koha. Ka kolmas koht läks Alutaguse suusaklubile, selle võitis Liisa Säde.

4 km pikkuse lühidistantsi kiiremad olid Aleksandr Vassiljev ja Anette Ahu, 1,5 km pikkuse noortejooksu võitsid Jegor Andrejev ja Teisi Kivend.

Nüüd tuleb Ida-Virumaa jooksusarjas enam kui kahe kuu pikkune paus, järgmine etapp, ümber Kuremäe kloostri jooks, on kavas 14. augustil.

Kõiki Pannjärve metsajooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist SIIT.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing.