Jooksmine 17.12.2023

Jõgeva jõulujooksu võitsid Aaro Tiiksaar ja Minna Kelk

Kolmandal advendil, mis sobib jooksmiseks täpselt sama hästi nagu esimene ja teine advent, olid sportlikud noored kogunenud Jõgevale, kus toimus sealne jõulujooks. Rajal oli kõige kiirem Aaro Tiiksaar, kes võttis võidu tulemusega 36.58 olles teistest rajal käinud ja jooksnud konkurentidest konkurentsitult kiireim.

Teisena ületas lõpujoone ja sai seetõttu ka teise kohta Raido Krimm, kellele läks ajaloo annaalidesse kirja numbririda 38.20. Kolmanda koha teenis Jõgeval välja Jarl Edur, kellele märgiti diplomile tulemuseks 38.53.

Naised jooksid Jõgeval samuti 10 km ning kiireim naine oli sel korral Minna Kelk, tema tulemuseks 43.25. Teise koha pälvis selle jooksu varem paar korda võitnud Ingrid Riipus, ajaks 44.05. Kolmanda koha sai Maarika Vällik (44.56).

Kokku sai Jõgeval tulemuse kirja 78 osavõtjat, kõiki Jõgeva jõulujooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.