Jooksmine 07.11.2021

Kääriku ööjooksumaratoni võitsid Jelena Melnikova ja Gunnar Kingo

Käärikul toimunud Suusahullude ööjooksumaratoni põhidistantsi kiireim oli Gunnar Kingo. 14 km pikkusel künklikul Kekkose rajal läbis Kingo 42 km 3 tunni 27 minuti ja 43 sekundiga. Teise koha pälvinud Vladimir Frolov kaotas võitjale 4 ja poole minutiga, lõpuajaks 3.32.28. Kolmandana finišeerinud Eero Heinmets jäi Kingost maha juba ligi 15 minutiga (3.41.49).

Naisi oli maratonirajal kolm, neist kiireimaks osutus Frolovi klubikaaslane Estonian Trail Runningust Jelena Melnikova (4.14.14). Siiri Pilt sai teise koha (4.32.42) ning Ulvi Lond kolmanda (5.30.36).

Kõige osavõturohkeim oli võistluse 14 km pikkune distants, mille läbis enam kui 200 võistlejat. Meestest oli sel distantsil kiireim Tiit Oinus (57.19) Pärtel Piirimäe (58.03) ja Vello Lillipuu ees (1.01.10). Naistest moodustasid esikolmiku Ingrid Riipus (1.02.26), Mirtti Verbitskas (1.06.15) ja Margit Avikson (1.15.35).

28 km pikkusel võistlusmaal oli teistest peajagu üle Rauno Laumets (1.55.19), naistest maitses võidurõõmu Riina Rahuoja.

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 239 osavõtjat.

Kõiki Kääriku Ööjooksumaratoni tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.  Saad seda teha Marathon100 veebilehel siin.  Jooksjate tagasiside võimaldab korraldajatel võistlusi paremaks muuta, selle põhjal selgitatakse ka Eesti parimad jooksuvõistlused.