Jooksmine 03.04.2022

Kadiliis Kuiv võitis teise järjestikuse sinilillejooksu

Kadiliis Kuiv oli kiireim naine täna Pärnus toimunud sinilillejooksul ning sai oma nimele juba teise järjestikuse Eesti veteranide auks korraldatava ürituse võidu. Eile tuli võit samalt võistluselt Tartus.

Sinilillejooksu võistlusmaaks on NATO füüsilise testi üheks osaks olev 3,2 km pikkune distants. Kui eile tuli võit 12 minuti ja 8 sekundiga, siis täna võttis sama pikk distants mõnikümmend sekundit vähem aega, võidutulemuseks 11.38. Naistest pälvis teise koha Mirtti Verbitskas, kes kaotas võitjale ühe minuti ja ühe sekundiga (12.39). Kolmas oli täna Viola Hambidge (12.55).

Meestest oli Pärnus kiireim Martin Tarkpea (10.24). Viis sekundit hiljem ületas lõpujoone Viljar Vallimäe (10.29). Kolmanda koha sai Indrek Oja tulemusega 10.49.

Kokku oli täna Pärnus stardis 94 jooksjat.

Kõiki Pärnu sinilillejooksu tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.