Jooksmine 26.11.2022

Kadrijooksu võitsid Tarvi Tameri ja Kateryna Fomichova

Tallinnas toimunud 5 km pikkusel Kadrijooksul eraldusid kolm kiiremat juba esimesel kilomeetril, sedavõrd suur oli esikolmiku edumaa järgmiste jooksjate ees. Nimelt läbisid kolm kiiremat võistlusmaa 17 minutiga, samas, kui neljanda koha pälvinud võistleja tulemus oli 20 minutist aeglasem.

Võidu võttis sel korral Tarvi Tameri (Täppsportlased), kelle ajaks fikseeriti 17.00,8. Allan Männi (Kuusalu SK) jäi võitjast maha 17 sekundiga ületades lõpujoone teisena (17.17). Kolm aastat tagasi sama raja ka 17 minutist kiiremini läbinud Aaro Tiiksaar (Tigude SK) oli kolmas (17.24).

Neljandana lõpetas kiireim naine, Kateryna Fomichova (Täppsportlased, 20.13). Pille Visser (JK Kohila Püsivus) pälvis teise koha (22.56) ning Piret Bart kolmanda (23.17).

Kokku sai Stamina spordiklubi poolt korraldatud Kadrijooksul tulemuse kirja 69 jooksjat.

Kõiki Kadrijooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist SIIT. Võistluse ajavõtuteenus Championchip Eesti.