Jooksmine 25.06.2021

Kadrina Paisjärve jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Kristiina Nurk

Lääne-Virumaa jooksusarja neljanda osavõistluse, Kadrina Paisjärve jooksu 5 km pikkuse põhidistantsi võitis Dmitri Aristov. Eile Toila vallas Sakal toimunud Maido Keskküla mälestusjooksu võitnud Aristovile polnud vastast ka Kadrinas. 5 km võit tuli reede õhtul tulemusega 17.25.

Aristovist jäi 10 sekundit maha ning sai teise koha Kaarel Kilki (17.35). Kolmanda koha sai Stenver Matt (18.22).

Naistest oli kiireim üldarvestuses 16. koha saanud Kristiina Nurk (20.16). Jevgenia Salak oli teine (20.53) ja Anet Adamson kolmas (21.12).

Lühema, 2,5 km pikkuse noortejooksu parimad olid Uku Maamägi ja Mariliis Tiits.

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 187 osavõtjat.

Kadrina Paisjärve jooks on traditsiooniliselt olnud Lääne-Virumaa jooksusarja esimeseks etapiks, sel korral, kalendrimuudatuste tõttu lükkus võistlus juuni lõppu. Jooksusari jätkub 3. juulil, mil toimub märksa äkilisema rajaprofiiliga Emumäe jooks.

Kõiki Kadrina Paisjärve jooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing OÜ.