Jooksmine 02.08.2021

Kaks võistlust ja kaks võitu: Carry Saluste hea nädalavahetus!

Eesti üks paremaid takistuskrossi jooksjaid Carry Saluste tegi nädalavahetusel ilusa duubli. Kui laupäeval tuli võit väiksemal Battle for life Rummu võistlusel, siis pühapäeval tuli võit juba Vägilase sarja finaaletapil Lähtes. Võit oli magus, sest eelmisel kahel osavõistlusel tuli leppida Martin Vilismäe ja Andres Nöpsi järel teise ja kolmanda kohaga. Sel korral olid nimetatud jooksjad ka stardis, kuid võit kuulus Salustele.

Viliste, kes selgi korral võidus kinni oli, pidi leppima Saluste (45.14) järel teise kohaga (45.53). Kaua esikohakonkurentsis püsinud Oliver Grauen oli sel korral kolmas (46.19). All fotol eilne esikolmik.

Naistest oli kiireim laskesuusatajana kõrgeid sihte seadev Tuuli Tomingas, kes küll ka jooksuradadel häid tulemusi on näidanud. Lähtel tuli takistuskrossis selge võit tulemusega 52.39. Tänavu nii Tallinnas toimunud Vägilase jooksu kui Kõva mehe jooksu võitnud Külli Sizask oli teine (55.40) ning Hannula-Katrin Pandis kolmas (56.55).

4 km pikkusel lühidistantsil olid sel korral parimad Archie Turba ja Maarika Vällik.

Tiimide arvestuses moodustasid Lähtes esikolmiku Spordihullud, OCR Estonia ja Spordisemu.

Kolmest etapist koosnenud Vägilase sarja võitis Martin Vilismäe Carry Saluste ja Andres Nöpsi ees (fotol).

Lähte Vägilase jooksu lõpetas üle 400 võistleja.

Kõiki Vägilase jooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist SIIT.

Fotod: Heiki Rebane.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha SIIN.