Jooksmine 16.07.2023

KFC südasuve challenge Tallinn võitsid Aleksandr Kuleshov ja Anne-Ly Palm

Tallinnas, Pirital toimunud KFC südasuve challenge põhidistantsi, 10 kilomeetri pikkuse võistlusmaa võitis Aleksandr Kuleshov. Kuleshov oli konkurentidest selgelt ees juba 5 kilomeetri vaheajapunktis edestades lõpuks jälitajaid enam kui minutiga. Võit esimest korda kavas olnud jooksuüritusel tuli ajaga 33.38.

Aaro Tiiksaar võttis väärt teise koha läbides raja napilt 35 minutist kiiremini, tulemusega 34.59. Ka Tiiksaar sai lõpetada uhkes üksinduses, kolmanda koha pälvis Alekszej Morgunov, kellele fikseeriti lõpptulemuseks 36.26.

Kiireim naine oli üldarvestuses viimasena esikümnesse mahtunud Anne-Ly Palm. Palm oli ka ainus naisjooksja, kes 10 km 40 minutist kiiremini läbis, tulemuseks talle 39.58.

Teise koha teenis Anet Adamson (41.50) ning kolmanda Anneli Villemson (43.22).

Südasuve challenge lühidistantsi, ligikaudu 4 kilomeetri pikkuse võistlusmaa läbis kõige kiiremini Enar Mustonen (13.58), kellele järgnesid Igor Krawczyk (14.54) ja Rainer Bõkov (15.11).

Naistest võttis võidu Mirjam Vint (16.04), esikolmikusse mahtusid veel Õnne Täht (16.29) ja noor Sofja Kartašova (18.36).

Kokku sai kahel ajavõtuga jooksudistantsil tulemuse kirja enam kui 400 osavõtjat, neile lisanduvad virtuaaljooksudel startinud.

Kõiki esimese KFC südasuve challenge Tallinn tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

10 km distants

4 km distants

Võistluse ajavõtuteenus Nelson Timing.

Kui sa olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Osavõtjate tagasiside alusel selgitatakse käesoleva aasta lõpus 2023.a. parimad jooksuüritused. Oma tagasisidet saad anda kuni reede 21. juulini uudise lõpus toodud küsimustikule vastates.