Jooksmine 14.07.2024

KFC südasuve challenge Tallinn võitsid Bert Tippi ja Liina Luik

Tallinnas, Pirital toimunud KFC südasuve challenge 10 km distantsi võitis Bert Tippi. Eilsel jooksul ümber Pühajärve kolmanda koha pälvinud ning tänavustel rahvajooksudel neljal kohal teisena lõpetanud Tippi jaoks oli südasuve challenge käesoleva hooaja esimene võit, tulemuseks 32.53.

Teise koha, enam kui minutilise kaotusega võitjale, teenis Jaan Lilleorg tulemusega 33.59. Kolmanda koha sai Peep Jalakas, kes jäi omakorda Lilleorust maha pea minutiga, ajaks 34.47.

Kiireim naine oli üldarvestuses kõrge, kümnenda koha pälvinud Liina Luik, kes läbis 10 km oma hooaja parima tulemusega 37.39. Kui nüüd päris täpne olla, siis tegemist oli Liina esimese 10 km jooksuga sel aastal.

Teise koha teenis Liliana Torn (38.19) ning kolmanda Kaari Kink (38.39).

Mullune südasuve challenge võitja Aleksandr Kuleshov valis täna lühema, 4 km pikkuse võistlusmaa ning noppis ka selle raja võidu, tulemuseks 13.21. Teise koha sai Remi Edur ning kolmanda Lachlan Thomas.

Naistest oli kiireim Mireena Mandel (16.25), kellele järgnesid Kadri Liis Rehtla (16.36) ning Õnne Täht (17.17).

Kokku sai kahel ajavõtuga jooksudistantsil tulemuse kirja 675 osavõtjat (mullu 433).

Kõii KFC südasuve challenge Tallinn tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

4 km distants

10 km distants

Võistluse ajavõtuteenus Nelson Timing.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha kuni reede 19. juulini.