Jooksmine 19.05.2021

Kohila staadionijooksusarja 1000 m distantsil kiireimad Kelly Nevolihhin ja Rasmus Kisel

Kolmapäeval toimunud Kohila staadionijooksusarja teisel etapil oli põhidistantsina kavas 1000 m distants. Tavapäraselt rohke osavõtjaskonnaga võistlusel oli ka eile stardinimekiri pikk, 1000 m distnatsil sai tulemuse kirja täpselt 100 võistlejat.

Meestest oli sel korral parim Rasmus Kisel (2.27,64). Teise koha noppis uue isikliku rekordi püstitanud Deniss Šalkauskas (2.27,85), kellele vaid viie sajandikuga kaotas samuti uue rekordi püstitanud Enari Tõnström (2.27,90). Esikolmik oli Kohilas teistest peajagu üle edestades järgmisena lõpetanud jooksjaid seitsme ja enama sekundiga.

Naistest oli kiireim Kelly Nevolihhin (2.50,46). Uue isiklikuga tuli teiseks Helin Meier (2.51,20). Kolmas oli Katrina Stepanova (2.58,60).

Kõiki Kohila staadionijooksusarja 1000 m tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.