Jooksmine 22.08.2021

Kõrvemaa metsajooksu võitsid Mari Boikov ja Ibrahim Mukunga Wachira

Kaks nädalat tagasi Peetri jooksul Leonid Latsepovile kaotanud Ibrahim Mukunga Wachira võttis täna Kõrvemaa radadel Latsepovilt revanši. Künklikel metsaradadel kulgenud 16 km läbimiseks kulus keenialasel aega 54 minutit ja 36 sekundit. Leonid Latsepov jäi maha 34 sekundiga ja pälvis sel korral teise koha (55.10).

Kolmas oli Olavi Allase (55.46), kellele järgnesid Dmitri Aristov, Jaanus Kallaste ja Raido Mitt.

Naistest oli kiireim üldarvestuses 14ndana lõpetanud Mari Boikov (1.07.43). Naistest sai teise koha Bret Schär (1.10.45) ning kolmanda Hillevi Velba (1.11.29).

6 km distantsi parimad olid Risto Pernits ja Mirjam Vint, sama pika noortejooksu võitsid Frank Maripuu ja Adeele Neitsov.

Kokku sai kahel põhidistantsil tulemuse kirja 315 osavõtjat.

Kõrvemaa metsajooksu tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha SIIN.