Jooksmine 20.06.2021

Kõva mehe jooksu võitsid Joosep Tammemäe ja Külli Sizask

Eesti vanima takistuskrossi, Kõva Mehe jooksu 8 km pikkuse põhidistantsi võitis Joosep Tammemäe. Reedel Tõrvas toimunud Tantsumäe mägede jooksu võitnud ning päev hiljem Viljandis Lossmanni jooksul teiseks tulnud Tammemäe näitas, et jõudu jagus veel üheks jooksuvõistluseks. Tammemäe ajaks palavas joostud võistlusel sel korral 47.51. Tammemäe on sama võistluse võitnud ka 2017.a. ja 2018.a. ning kaks korda varem tulnud Kõva mehe jooksul teiseks.

Teine oli Saue lähistel toimunud võistlusel Carry Saluste, kaotust võitjale kogunes minut ja 45 sekundit (49.35). Samal kohal lõpetas mees ka mulluse Kõva mehe jooksu.

Kolmanda koha pälvis Steven Linkov (50.16).

Naistest oli kiirem nii Vägilase jooksudel, kui MyFitness Madness Race’l korduvalt poodiumikohti noppinud Külli Sizask (56.04). Teiseks tuli Siiri Mere (58.04) ning kolmandaks Jane Raudsepp (58.40).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 253 osavõtjat.

Kõiki Kõva Mehe Jooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.  Saad seda teha Marathon100 veebilehel siin.  Jooksjate tagasiside võimaldab korraldajatel võistlusi paremaks muuta, selle põhjal selgitatakse ka Eesti parimad jooksuvõistlused.

Võistluse ajavõtuteenus: Championchip Eesti OÜ.