Jooksmine 13.10.2024

Lääne-Virumaa jooksusarja finaaletapi Võsul võitsid Jaanus Kallaste ja Marit Hiiemaa

Lääne-Virumaa jooksusarja 11nda etapi, Võsu sügisjooksu võitis Jaanus Kallaste. Kallaste teenis sellega jooksusarjas tänavu juba seitsmenda etapivõidu. Seekordne esikoht tuli 9,2 km pikkusel võistlusmaal ajaga 30.00.

Teise koha pälvis võistluse mullu võitnud Aleksandr Kuleshov (31.18) ning kolmanda Maido Hermsalu (32.52).

Kiireim naine, Marit Hiiemaa on tänavu Lääne-Virumaal samuti korduvalt autasustamisel käinud, seekordne esikoht oli talle sel aastal jooksusarjas juba neljas. Ajaga 35.27 esikoha noppinud Hiiemaa edestas teise koha saanud Irina Savinitši vaid sekundiga.

Kolmas oli Greete Steinburg, keda tavaliselt jooksuraja asemel ikka rattavõistluste autasustamistseremooniatel näha võib (39.26).

2,3 km pikkuse noortejooksu parimad olid Trevor Ehavald ja Teele Kiitsak.

Kokku sai Võsu sügisjooksu ajavõtuga võistlusmaadel tulemuse kirja 192 osavõtjat.